Szukaj
  • kotek

ANDRE DLA DISKOTKA O NOWEJ PIOSENCE! "TROCHĘ BAJKOWO, TROCHĘ ŚMIESZNIE, BARDZO TANECZNIE"


Andre czyli Andrzej Marcysiak w nowym teledysku, fot. materiały artysty

Andre szykuje dla was wesołą i nieco zwariowaną niespodziankę. Będzie trochę bajkowo, trochę śmiesznie i bardzo tanecznie - zdradza diskotkowi artysta.


Andre czyli Andrzej Marcysiak to jedna z najbarwniejszych postaci sceny disco polo. Mimo narodowej kwarantanny artysta nie próżnuje i właśnie zapowiedział swoją kolejną premierę. Roztańczony teledysk do piosenki „Sam na sam” ma pojawić się już w przyszłym tygodniu. Tylko nam wokalista opowiedział o szczegółach tego zwariowanego projektu.

W czasach kwarantanny nagranie teledysku jest nie lada wyzwaniem. Dlatego zdecydowałem się wynająć teren od zaprzyjaźnionej agroturystyki TraWiata koło Tczewa - mówi diskotkowi Andre. - Wszystko oczywiście odbyło się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa - dodaje artysta.

Piosenka jest utrzymana w starym, dobrym, tanecznym klimacie. Oczywiście nie zabranie dawki humoru, tak charakterystycznej dla twórczości Andre. Artysta zresztą sam przyznaje, że chciał poprawić ludziom humor w tych trudnych czasach.

W klipie „Sam na sam” wcielam się w postać Elvisa Presley’a - mówi nam Andrzej. - Na planie było z tego powodu dużo zabawy. Próbowałem naśladować i parodiować króla rock&rolla, ale z różnym skutkiem mi to wychodziło - dodaje ze śmiechem wokalista.

Gwiazdor disco polo zdradził nam również, że pod koniec roku planuje wydać nowy album. Pojawią się na nim utwory z ostatnich dwóch lat, takie jak „Serca Spowiedź”, „Na niebie gwiazd tysiące”, czy „A może kochasz tak jak ja”. Będą też nowości. Oczywiście nie zabraknie na nim również piosenki „Sam na sam”.

To będzie nasz czwarty krążek i moim zdaniem zdecydowanie najlepszy pod względem repertuaru.

Premiera teledysku „Sam na sam” już w najbliższy czwartek 14 maja! Nie możemy się już doczekać!

Produkcją teledysku do piosenki zajął się DomFilmowy - Łukasz Kowalski. A tak prezentował się Andre na planie! Wykapany Elvis!


427 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com