Szukaj
  • kotek

DRUGIE ŻYCIE CASANDRY! "OFICJALNIE JUŻ MOGĘ TO POWIEDZIEĆ..."


Casandra, fot. Instagram/casandramusic

Z tej strony jej nie znaliśmy! Casandra pokazała coś niesamowitego. Jak się okazuje dla pięknej wokalistki muzyka to nie wszystko. Gwiazda disco polo postanowiła odkryć przed fanami swoją nową pasję! Jaką?


Elwira pokazała właśnie, że jest nie tylko utalentowaną piosenkarką, ale również bardzo obiecującą malarką. Artystka zaprezentowała na instagramowym profilu jeden ze swych obrazów. To wizerunek żółtego ptaka na soczyście zielonym tle.


Oficjalnie już mogę to powiedzieć... Oprócz muzyki, która jest ze mną już od dawna, dodatkowo rozpoczynam swoją przygodę z malarstwem! - napisała artystka.

Obraz namalowany został akrylami a jego tytuł to „Ptak na wolności”.


Będą tu od czasu do czasu wlatywały zdjęcia moich obrazów. Chcę dzielić się z Wami całym moim życiem, a nie tylko jego częścią - dodaje Casandra.


Wokalistka już kilka tygodni temu ujawniła swój malarski talent. Elwira podczas narodowej kwarantanny pokazała jak tworzy rysunek ścienny przedstawiający geometryczne flamingi. Dla gwiazdy disco polo czas izolacji okazał się zresztą bardzo twórczy. Artystce udało się nagrać nowy teledysk Ufaj i kochaj, w którym doskonale bawi się swoim wizerunkiem. Klip pojawił się pod koniec kwietnia.

To dzieło powstało na ścianie. Jak pisze sama wokalistka, trochę czasu jej zajęło. Prawda, że piękne?O tym, że gwiazdy disco polo to ludzie wielu talentów nikogo przekonywać nie trzeba. I tak Kuba Urbański z zespołu Playboys realizuje się w stolarni, a Krystian Pudzianowski, filar Pudzian Band szykuje się do kolejnej sportowej walki.

760 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com