Szukaj
  • kotek

CLASSIC SZYKUJE TELEDYSK-NIESPODZIANKĘ DLA FANÓW! ZOBACZYMY W NIM GWIAZDY


Zespół Classic, fot. Instagram/classic_zespol

Zespół Classic szykuje nowy kawałek! Diskotek poznał szczegóły tajemniczej produkcji wielkiej gwiazdy disco polo! Zapowiada się kolejny hit.

"Wirus wirusem ale tworzyć też trzeba" – napisał Robert Klatt na swoim profilu facebookowym. Tylko nam współzałożyciel formacji Classic zdradził, co takiego przygotowuje razem z Mariuszem Winnickim!

Koronawirus storpedował nam plany produkcyjne. W marcu mieliśmy nagrywać nowy klip do piosenki „Zostań na zawsze”. Niestety, stało się jak się stało i musieliśmy odłożyć pracę nad teledyskiem na lepszy moment. Na szczęście wszystko powoli wraca do normy i wiele wskazuje na to, że już niedługo będziemy mogli rozpocząć zdjęcia - mówi nam lider zespołu Classic.

Utwór „Zostań na zawsze” to klasyczna ballada. Piosenka od dawna jest już gotowa, czeka tylko na oprawę wideo. Jak zdradził nam Robert Klatt, będzie to szczególna, bo gwiazdorska oprawa. A na planie teledysku grupy znów pojawią się znani aktorzy! Kto to będzie?


Nie chcemy jeszcze ujawniać wszystkich szczegółów - mówi tajemniczo muzyk disco polo. – Powiem tylko, że zdjęcia powstaną w pięknej willi.

Brzmi bardzo obiecująco. Przypomnijmy, że w teledyskach grupy Classic zagrały już takie gwiazdy polskiego kina jak: Joanna Koroniewska, Robert Gonera, czy Krzysztof Kiersznowski.

Diskotek dowiedział się przy okazji, że zespół Classic pracuje też już nad kolejnym muzycznym projektem. Robert zdradził nam, że tym razem będzie to utwór poświęcony komuś wyjątkowemu. Trzymamy dla Was rękę na pulsie i gdy tylko pojawią się nowe szczegóły, na pewno pierwsi Was o tym poinformujemy!


Na Instagramie zepół Classic zapowiedział niespodziankę dla fanów.


680 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com