Szukaj
  • kotek

CZADOMAN NAPRAWDĘ PRZESADZIŁ! Z TEJ STRONY GO NIE ZNALIŚCIENie bójmy się powiedzieć tego głośno. Tym razem Czadoman po prostu przesadził! Paweł Dudek lubi zaskakiwać swoich fanów. Często robi rzeczy, o które pewnie byście go nie podejrzewali. Świetnie radzi sobie w kuchni, jak wtedy gdy własnoręcznie zwija sushi czy smaży krewetki na ostro. Specjalnie dla Was zamawia czadowe maseczki ochronne i rozdaje je całkiem za darmo. Jednak ostatnie jego działanie można określić tylko jednym słowem - przesadził!


Muzyk w czasie pandemii poświęca wolny czas rodzinie i domowi. W sobotę postanowił reanimować usychającą cytrynę. Operacja odbyła się na pięknie przystrzyżonym trawniku wokalisty przy asyście młodszej córeczki Poli i nowofundlanada, zwanego przez muzyka pieszczotliwie Miśkiem.


Przesadziłem! ☝️😁Pamiętacie uschniętą cytrynę, którą postanowiłem ożywić? Ma się dobrze i rozrasta... - napisał.


Już po wszystkim Czadoman wyznał, że cytryna ma się dobrze i się rozrasta. Musimy przyznać, że Paweł ma niesamowicie zadbany ogród. Zwrócili na to uwagę także jego fani:


Jak Ty to robisz, że masz taki ogród przy psie? Mój niestety jest wszędzie wydeptany, a drzewka podkopane.

Super masz dobrą rękę do roslinek

Jak pod czujnym okiem superbohatera to cytryna czadowo urosła

Masz czarodziejskie dłonie.


Nie da się uryć, że z Pawła naprawdę zdolniacha - czego by się nie dotknął, zamienia to w artyzm. Wystarczy spojrzeć na muzyczne osiągnięcia Czadomana. Jego największe taneczne hiciory „Chodź na kolana” czy „Ruda tańczy jak szalona” mają już ponad 170 mln odtworzeń! A najnowszy numer wokalisty, „Jak to jest” w tydzień obejrzano aż 100 tysięcy razy. My też nie możemy przestać go oglądać:CZYTAJ JESZCZE: ODWAŻNE WYZNANIE CZADOMANA: "OSTATNIO TAK PRZYTYŁEM..." ZOBACZCIE NAGRANIE

103 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com