Szukaj
  • kotek

CZADOWE MASECZKI OD CZADOMANA! NIE DO KUPIENIA, ALE WIEMY JAK JE ZDOBYĆ...


Czadoman w firmowej maseczce, fot. Instagram/czadoman

Czadoman w dobie pandemii koronawirusa postanowił wesprzeć swoich fanów i wyprodukował kilkadziesiąt maseczek z własnym logo. Nie można ich kupić, bo Paweł Dudek - za co mu chwała - nie zamierza zarabiać na pandemii. Żeby zdobyć jedną z nich wystraczy udostępnić na swoim profilu w mediach społecznościowych link konkursowy z filmikiem wokalisty oraz link z najnowszym klipem Czadomana „Jak to jest”. Szczegóły zdradził w filmiku (zobaczcie poniżej).


Choć rząd znosi częściowo ograniczenia związane z koronawirusem, epiemia trwa nadal. Od soboty nie będziemy już musieli nosić obowiązkowo maseczek na zewnątrz, w przestrzeni publicznej (pod warunkiem zachowania dystansu), ale w sklepach, urzędach, restauracjach itd. będą nadal obowiazkowe. Dlatego prezent od Pawła z pewnością ucieszy wszystkich fanów.


Premiera piosenki „Jak to jest” odbyła się ledwie kilka dni temu, 21 maja, można więc powiedzieć, że to ciągle gorąca nowość. Teledysk w kilka dni obejrzano już ponad 70 tysięcy razy.Fani Czadomana mają dwa kolory czadowej maseczki: czarną i czerwoną. Gwiazdor disco polo zaprezentował w swoim filmiku oba wzory i zagwarnatował, że to towar najwyższej jakości. Muzyk zapowiedział, że konkurs potrwa do połowy czerwca.


Diskotek przyznaje, że maseczki są bardzo styLOVE! Jesteśmy przekonany, że prawdziwi fani Czadomana nawet po zniesieniu wszelkich restrykcji związanych z pandemią będą z dumą paradować w maskach z jego logo. My byśmy nosili na pewno! Dlatego chętnie podlinkujemy teledysk u siebie, szczególnie że piosenka bardzo nam przypadła do gustu ;)A Wam jak się podoba?CZYTAJ WIĘCEJ: ODWAŻNE WYZNANIE CZADOMANA: "OSTATNIO TAK PRZYTYŁEM..." ZOBACZCIE NAGRANIE

826 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com