Szukaj
  • kotek

GRATULACJE! DAWID NAROŻNY ZNÓW BĘDZIE TATĄ! JAK MYŚLICIE, BĘDZIE SYN CZY CÓRKA?Dawid Narożny ogłosił właśnie, że znów zostanie tatą! Muzyk disco polo i jego ukochana zostaną rodzicami już w listopadzie.


Dawid Narożny i jego nowa partnerka Joanna na początku maja hucznie świętowali rocznicę poznania. Był tort bezowy z owocami i bitą śmietaną oraz bardzo romantyczne wyznanie w mediach społecznościowych. Dziś artysta i jego ukochana oficjalnie oświadczyli, że... spodziewają się narodzin dziecka. Ma się ono pojawić na świecie już w listopadzie.


Pierwsze nieśmiałe wzmianki o przyszłym rodzicielstwie Dawida i Joanny pojawiły się już kilka tygodni temu przy okazji zdjęć z Pierwszej Komunii jego pierworodnej córki Gabrysi (ze związku z Magdaleną Narożną). W poście, który z tej okazji Narożny umieścił w mediach społecznościowych, zaznaczył tajemniczo, że na fotografii wbrew pozorom jest więcej osób niż mogłoby się wydawać. Teraz wszystko stało się jasne.


Dawid i Joanna są już nawet po fotograficznej sesji ciążowej. Na zdjęciu, które muzk pokazał na swoim Instagramie widać jak z wielką czułością przytula mocno już zaokrąglony brzuszek przyszłej mamy. Sądząc po zaawansowaniu ciąży artysta i jego ukochana znają już z pewnością płeć dziecka, jednak muzyk disco polo rzucił swoim fanom wyzwanie i spytał ich co obstawiają: syna czy córkę?


W listopadzie będziemy NAJSZCZĘŚLIWSZYMI LUDŹMI NA ŚWIECIE ! ! ! Kolejny członek rodziny w drodze! - napisał.


Pod postem artysty zaroiło się od gratulacji. My również życzymy przyszłym rodzicom szczęśliwego rozwiązania, a nowemu członkowi rodziny dużo zdrowia. I z niecierpliwością oczekujemy również na pierwszy singiel Dawida Narożnego „Nosiłem Kwiaty Ci”, który pojawi się w sieci już 3 lipca.


Dla mniej cierpliwych dodamy, że już jutro będzie można posłuchać go na antenie radia VOX FM.


Niedawno Dawid obchodził 10. urodziny Gabrysi:53 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com