Szukaj
  • kotek

WSPIERAJĄ BOHATERÓW W RYTMIE DISCO! NIEZWYKŁY KONCERT JUŻ 2 MAJA


Gwiazdy dico polo w koncercie dla medyków, fot. materiały promocyjne

Brawo! Największe gwiazdy disco polo zaśpiewają dla polskich medyków walczących od tygodni z okropną epidemią koronawirusa. Niezwykły koncert, w którym zobaczymy m.in. "Pięknych i Młodych", "Power Play", "Freaky Boys", "D-Bomb", "Łobuzów" i "Borysa LBD" już 2 maja! Gdzie go obejrzymy? Zobaczcie szczegóły!


Niezwykłe czasy wymagają niezwykłych projektów. Popularni artyści postanowili zrobić coś dla pielęgniarek, lekarzy, ratowników i innych pracowników medycznych opiekujących się chorymi przez ostatnie tygodnie. Jak sami piszą, wspiarają bohaterów Służby Ochrony Zdrowia w rytmie disco.


Koncert transmitowany będzie na żywo już w najbliższą sobotę, 2 maja na stronie www.live.discoshow.pl. Artyści disco polo zachęcają do wzięcia udziału w tym niesamowitym muzycznym wydarzeniu na swoich profilach w mediach społecznościowych.


„Im więcej nas będzie tym większej pomocy udzielimy pracownikom Służby Ochrony Zdrowia poprzez zakup środków ochrony przed Covid-19.” – czytamy w informacji od organizatorów wydarzenia.


Jak udało nam się dowiedzieć, artyści pojawią się w specjalnie na ten cel zaaranżowanym studio. Wszystko oczywiście odbędzie się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

To jak ważne jest to przedsięwzięcie wie z całą pewnością Magda Narożna, która przypomnijmy ukończyła szkołę medyczną i jest z zawodu higienistką stomatologiczną.


Nie mogę pozostać obojętna kiedy tysiące medyków walczy na pierwszym froncie z wirusem. To ludzie, którzy dziś najbardziej ryzykują. Często nie wiedzą nawet, czy wychodząc na dyżur do szpitala będą mogli wrócić do swoich rodzin – mówi diskotkowi liderka Pięknych i Młodych.

Wokalistka cieszy się, że śpiewając swoje piosenki może wspierać pracowników służby zdrowia.


To prawdziwi bohaterowie dzisiejszych czasów – dodaje śliczna wokalistka Pięknych i Młodych.

Swoich fanów na koncert zaprosił też "D-Bomb":


Będziecie oglądać? Pieniądze z biletów trafią na pomoc dla pracowników służby zdrowia. Zachęcamy!

19 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com