Szukaj
  • kotek

OGNISTA WERSJA "DOTKNIJ MNIE" PROSTO Z DOMU ELWIRY MEJK! MUSICIE TEGO POSŁUCHAĆ...

Aktualizacja: kwi 24Mejk w wersji latino? Zespół odświeżył swój wielki hit sprzed lat „Dotknij mnie”. Co więcej, zrobił to w domowych warunkach. I wyszło... świetnie! Teraz możecie zatańczyć do niego ognistą sambę.


Elwira Mejk i jej band, mimo narodowej kwarantanny, wcale nie zamierza zwalniać tempa. Grupa disco polo nagrała właśnie nową wersję swojego wielkiego tanecznego przeboju z 1999 roku. Piosenka „Dotknij mnie” zyskała ognisty aranż.


Utwór już zyskał uznanie wiernych fanów disco polo. Trzeba przyznać, że „Dotknij mnie” jako samba to bardzo gorący kawałek. Nogi same rwą się do tańca. Zresztą posłuchajcie sami:Jak widać, zarówno nagranie, jak i teledysk do niego powstały bez wychodzenia z domu - każdy z muzyków siedzi w innym pomieszczeniu. Zresztą już na samym początku zespół zaznaczył: "Gramy z domów #zostańwdomu!


Jak podoba Wam się nowa wersja "Dotknij mnie"? Zostanie hitem letnich party po zakończeniu kwarantanny? Kotek z chęcią zatańczy...


A dla przypomnienia i porównania oryginalna wersja hitu grupy Mejk:Czytaj więcej: AGNIESZKA DREWNICKA ZMIENIŁA FRYZURĘ! SAMA… JAK WYGLĄDA?


Fot. Instagram/elwiramejk

367 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com