Szukaj
  • kotek

ETNA JAKO BLONDYNKA? WOKALISTKA ZDRADZIŁA TAJEMNICĘ POCZĄTKÓW SWOJEJ KARIERY!


Etna, fot. Instagram

Etna znów dała fanom do myślenia. Jedna z najbardziej lubianych gwiazd disco polo zdradziła tajemnicę sprzed lat i okazało się, że była... blondynką! Jak to możliwe? Jak się również okazuje, kariera seksownej wokalistki mogła potoczyć się zupełnie inaczej. Zobaczcie szczegóły!


Etna, któż nie zna tej seksownej wokalistki disco polo. Gwiazda muzyki tanecznej jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się swoimi zdjęciami z wyjazdów, kulinarnymi przepisami i życiowymi przemyśleniami. Artystka słynie też z ekstrawaganckich fryzur, bajecznych okularów przeciwsłonecznych i teatralnych koncertowych kreacji. Czy wiedzieliście jednak, że jej kariera w disco polo miała potoczyć się zupełnie inaczej? Słyszeliście o tym, że na samym początku kariery wokalistka miała wspólniczkę do śpiewania?


Gwiazda disco polo wyznała właśnie na swoim instagramowym profilu, że gdy debiutowała w świecie muzyki tanecznej towarzyszyła jej koleżanka. Dziewczyny chciały stworzyć duet o wdzięcznej nazwie Black and White. Nawiązywał on do kolorów włosów wokalistek. I - żeby było ciekawiej - to wcale nie Etna była tą "black". Wtedy była bowiem blondynką. Niestety, ze względów osobistych towarzyszka Etny musiała na pewnien czas zrezygnować ze śpiewania. I dzięki temu splotowi okoliczności narodził się pomysł solowej kariery.


Dziś Etna nie żałuje, że życie napisało dla niej inny scenariusz. Gwiazda przyznaje, że dzięki takiemu obrotowi sprawy sama jest sobie sterem, żeglarzem, okretem i ma dla wszystkich bardzo ważne przesłanie.


Czy wiecie, że gdy zaczynałam moją karierę sceniczną, miało to wyglądać zupełnie inaczej? Miał być duet o nazwie Black and White, tylko to ja wówczas byłam blondynką. Już nigdy nie wrócę do wersji blond 🙈 A Ona była brunetką. Jednak w Jej życiu zaszły duże zmiany i zostałam sama, ja, Etna, dziś, z perspektywy czasu, oceniam, że to dobrze, że tak się stało jestem sama sobie szefem, sama sobie wybieram ścieżki, którymi chcę iść 😃 czasem życie za nas wybiera i to, co w danym momencie wydaje się porażką, problemem, okazuje się długofalowo sukcesem. Pod warunkiem, że nie skapitulujemy w tym trudnym dla nas momencie i nie zejdziemy z pola walki - napisała Etna na Instagramie.

Co ciekawe, druga wokalistka z niedoszłego projektu "Black and White" również zrobiła karierę w branży disco polo. I żeby było jeszcze bardziej przewrotnie - o ile Etna to dziś zdecydowanie brunetka, która nie zamierza już nigdy więcej rozjaśniać koloru swoich włosów - to jej tajemnicza wspólniczka jest obecnie blondynką. Domyślacie się kim może być tajemnicza Black?


Zobaczcie, co zdradziła gwiazda.


Wcześniej, w dzień dziecka, pokazała też jak wyglądała w swoim dzieciństwie. Prawda, że niewiele się zmieniła? Zdecydowanie ten sam błysk w oku!CZYTAJ JESZCZE: U ETNY „LATO” ZACZYNA SIĘ WCZEŚNIEJ! ALE ONA JEST SEXY!

0 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com