Szukaj
  • kotek

ETNA STAWIA NA SZKŁO, BY ŚWIAT BYŁ PIĘKNIEJSZY! "KIEDY DZIEJE SIĘ COŚ ZŁEGO..."


Gwiazdy disco polo nie załamują rąk z powodu epidemii koronawirusa. Co prawda bardzo tęsknią już za koncertowaniem i spotkaniami z fanami, ale widzą też plusy obecnej sytuacji. Etna zwróciła uwagę na bardzo ważny aspekt globalnego lockdown. Zdaniem wokalistki disco polo, jednym z największych plusów pandemii jest zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska.

Wiecie jakie są plusy pandemii? Gospodarka świata spowolniła, a to przyczyniło się do mniejszego zanieczyszczenia środowiska. Życie! Nawet, kiedy dzieje się coś złego, zawsze ma to jakiś dobry wydźwięk, jeśli nie od razu to długookresowo - napisała na swoim instagramowym profilu gwiazda.

Ale to nie wszystko. Etna również aktywnie włączyła się w proces uzdrawiania naszej planety zgodnie z zasadą: chcesz coś zmienić, zacznij od siebie. I tak postanowiła plastikowe opakowania po wodzie zamienić na szklane.


Wracając do ekologii, staram się pić wodę w szklanych butelkach, a Wy? - pyta na profilu instagramowym

Jedna z najseksowniejszych gwiazd polskiego disco od dawna już słynie ze zdrowego i zrównoważonego stylu życia. Świadomie zrezygnowała z telewizji. Nie je miesa, nie stosuje też używek. I być może to jest sekretem jej urody. Figury z pewnością zazdrości jej niejedna nastolatka. Zresztą wystarczy zajrzeć na jej social media:


Diskotek całym sercem popiera wybór wokalistki! Im więcej takich działań, tym nasz świat będzie piękniejszy. Zresztą z Etną już jest piękniejszy ;)51 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com