Szukaj
  • kotek

GORZKIE SŁOWA MAGDY NAROŻNEJ: "SKĄD W LUDZIACH TYLE NIENAWIŚCI"?!


Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi, selfie z Instagrama

Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi jest kolejną gwiazdą, która postanowiła zaprotestować przeciwko hejtowi w mediach społecznościowych. Wokalistka, w gorzkim wpisie na swoim profilu instagramowym, zastanawia się dlaczego niektórym osobom z taką łatwością przychodzi hejtowanie innych. Skąd takie przemyślenia? Co wywołało aż taką reakcję gwiazdy disco polo? Zobaczcie jej wpis.


Czasami tak się zastanawiam skąd w ludziach bierze się tyle nienawiści do drugiego człowieka i z jaką łatwością przychodzi hejtowanie innych - pisze na Instagramie Magda Narożna. I dodaje: - To przykre... myśle że większość z tych osób jest po prostu nieszczęśliwa.

Co było powodem tego wpisu? Obserwujący profil wokalistki szybko domyślili się, że może chodzić o poprzedni post, pod którym część obserwatorów mocno skrytykowało wygląd Magdaleny. Niektórzy rzeczywiście nie przebierali w słowach. Zacytujmy kilka łagodniejszych:


Brwi jak 'Zdziwiona Jola Porazka Pani Magdaleno... Masakra.


Niektóre fanki broniły artystki, wręcz doceniając jej odwagę:


Dziewczyny ! Pani Magda pewnie jak większość z nas radzi sobie jak może - sama wykonuje hennę, dba o paznokcie, nie chodzi do fryzjera :) Doceniam, ze pokazała się saute ! Brawo👌


Mimo to wokalistka postanowiła zareagować sama.


Ideał ? Czy coś takiego istnieje ? Owszem można do niego dążyć .. ale czy za wszelką cenę ? Krzywdząc przy tym innych ale przede wszystkim siebie ? Moim zdaniem należy zacząć od pracy nad sobą , znaleść pasje , radość z życia . Cieszmy się zdrowiem swoim i całej rodziny i każdego dnia spróbujmy znaleść więcej pozytywów niż negatywów . Życie jest piękne a radość z niego to tylko siła na kolejne dni - napisała pod ostatnim postem (pisownia oryg.).

I trudno się z nią nie zgodzić. Prawda?


Poszło o ten wpis artystki:W kolejnym Magda Narożna postanowiła odnieść się do krytyki:

CZYTAJ WIĘCEJ: Z TEJ STRONY JEJ NIE ZNALIŚMY! MAGDA NAROŻNA SZALEJE W SZKLARNI

29 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com