Szukaj
  • kotek

OTO HOT MAMY DISCO POLO! DZIŚ OBCHODZĄ SWOJE ŚWIĘTO


Edyta Folwarska, gwiazda Polo tv z synkiem, fot. Instagram

Dziś jeden z najpiękniejszych dni w roku - Dzień Matki! Wszystkim mamom życzymy dużo zdrowia, miłości i spełnienia marzeń. Przy okazji postanowiliśmy przypomnieć panie związane z branżą disco polo, które w zeszłym roku zostały mamami. Rok 2019 stał się wyjątkowym czasem dla Edyty Folwarskiej, Małgorzaty Główki Grabdy i Doroty Pstrągowskiej. Przyniósł im to, co najpiękniejsze w życiu - smak macierzyństwa.


Edyta Folwarska, prezenterka stacji Polo tv została mamą Tadzia w marcu ubiegłego roku. 17 lipca 2019 na świecie pojawił się Adaś Pstrągowski - synek Doroty z formacji MIG. Małgosia Główka Grabda, liderka grupy CamaSutra w maju urodziła bliźnięta: Zosię i Stasia.


Wszystkie panie wróciły już do aktywności zawodowej ale każdą wolną chwilą poświęcają swoim uroczym pociechom. Co więcej Edyta, Małgosia i Dorota chętnie dzielą się matczynym szczęściem w mediach społecznościowych, prezentując zdjącia swoich dzieci. Trzeba przyznać, że niezwykłe z nich słodziaki. A ich mamy to nie tylko piękne ale i spełnione, szczęśliwe kobiety.


A co same gwiazdy mówią o byciu mamą i co je zachwyca w macierzyństwie?

Edyta Folwarska nie spodziewała się, że macierzyństwo może być tak trudne i tak piękne zarazem.


Każdego dnia ucze się siebie od nowa. Trenuję swoją cierpliwość. Mam wrażenie, że Tadeusz każdego dnia budzi się inny: większy, z innymi rysami twarzy i umiejętnościami - mówi nam dziennikarka.

Edyta poświęca Tadziowi każdą wolną chwilę:

Małgosia Główka Grabda, czyli wokalistka zespołu CamaSutra jest zachwycona swoimi dziećmi.


Każdy krok do przodu w ich rozwoju wprawia mnie w ogromną dumę. Życie dzięki nim nabrało ogromnego sensu i nie wyobrażam sobie żeby ich nie było. Wychowanie bliźniaków to nie lada wyzwanie, ale ja jestem takim typem osobowości, że lubię brać wiele na swoje barki.

Zobaczcie jak pięknie razem wyglądają:


Dorotę Pstrągowską z grupy MIG w byciu mamą zachwyca każda chwila.


Synek to moja radość, duma i szczęście. Oboje z mążem oszaleliśmy na jego punkcie. Macierzyństwo odkryło we mnie cechy, o które się nie podejrzewałam. Jestem cierpliwa i silna. Oboje z mężem uczymy się z radością tej nowej życiowej roli i chyba obojgu nam się to udaje.

Dorota chętnie dzieli się swoim szczęściem na Instagramie:


Wszystkim mamom, nie tylko tym z branży disco polo, w dniu Ich święta składamy jeszcze raz najlepsze życzenia.

CZYTAJ WIĘCEJ: AKCENT, BOYS, CLASSIC I WEEKEND W WIELKIM KONCERCIE DLA MAM! WIEMY, CO ZAŚPIEWAJĄ

2,131 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com