Szukaj
  • kotek

JUŻ W PIĄTEK KONCERT CAMASUTRY! "JESTEM, ŻYJĘ" PISZE MAŁGOSIA I ZAPOWIADA NIESPODZIANKĘ


Małgosia Główka, czyli CamaSutra, fot. Instagram/malgorzataglowka_official/

Małgosia Główka Grabda, liderka formacji CamaSutra, czas narodowej kwarantanny poświęciła swojej rodzinie. Gwiazda disco polo zajmowała się głównie uroczymi bliźniakami: Zosią i Stasiem, które przyszły na świat w czerwcu ubiegłego roku. Wokalistka wyznała, że mimo pandemii nie zapomniała o swoich fanach i już myśli o powrocie do nich.


Jestem, żyję i przychodzę do Was z kilkoma newsami - oznajmiła na Instagramie!

Jak twierdziła artystka, nie zdawała sobie sprawy, że tak strasznie będzie jej brakowało koncertów, tras koncertowych, spotkań z fanami. Postanowiła więc wrócić do nich, choć na razie tylko za pośrednictwem mediów. Właśnie ogłosiła, że już w najbliższy piątek o godz. 18 znów będziemy mogli ją usłyszeć. I to w wyjątkowej wersji!


Już w najbliższy piątek, czyli 22 maja, na fanpage’u radia Wawa koncert CamaSutry w trochę innym wydaniu. Będzie to CamaSutra piano - zdradziła piękna wokalistka. - Razem z moim przyjacielem, Sławkiem Rakowskim, przearanżujemy kilka utworów CamaSutry - zapowiada.

Próbkę tego, co nas czeka, gwiazda pokazała w jednym z postów. Na filmiku widzimy jak przygotowuje się do koncertu. Oczywiście w domu.


Jak Wam się podoba? My już nie możemy się doczekać. Projekt zapowiada się mega! Ale i to nie wszystko. Jak zdradziła Małgosia, już niebawem wchodzi do studia, by nagrać nowe piosenki. Na pewno będziemy przy nich tańczyć na pokoronawirusowych party!


A na razie przypominamy jej ostatni klip „Wyznanie”. Teledysk miał swoją premierę na początku marca tego roku.


257 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com