Szukaj
  • kotek

KRYSTIAN PUDZIANOWSKI WRACA POSKLEJANY I POSKŁADANY W... ŚMIAŁEJ ŁÓŻKOWEJ SESJI!


Pudzian znów w formie! fot. Instagram

Lider formacji Pudzian Band wraca do formy! Potwierdza to ostatnia fotka gwiazdora disco polo, który pokazał się (niemal) w pełnej krasie.

Wygląda, że Krystian Pudzianowski nabrał już sił po kontuzji jakiej nabawił się podczas walki FEN MMA 28: LOTOS Fight Night. Gwiazdor formacji Pudzian Band czuje się na tyle dobrze, że postanowił pokazać co robi. Na fotce, którą Krystian wrzucił do sieci, muzyk disco polo siedzi na brzegu łóżka odziany tylko w czarne slipy...


Co prawda to łóżko do masażu, a wokalista rafił tam na zabiegi rehabilitacyjne, które - jak sam napisał - mają go poskładać i posklejać po ostaniej walce, ale jesteśmy przekonani, że fota i tak przyspieszy bicie serca niejednej fance Krystiana Pudzianowskiego.


Przypomnijmy, 13 czerwca w starciu z Piotrem Szeligą lider zespołu Pudzian Band doznał kontuzji wiązadła i jego walka skończyła się po dwóch rundach przegraną muzyka disco polo. Na szczęście artysta nie traci dobrego humoru i pozytywnego nastawienia. Już myśli o powrocie do gry.

Powoli się składamy i sklejamy 😃Czas wracać do roboty i na treningi 👊Szybkie rehabilitacje i wracamy do gry do zobaczenia✋Wrócę silniejszy - pisze w mediach społecznościowych Krystian Pudzianowski.

Mamy nadzieję, że Krystianowi nie chodzi tylko i wyłącznie o powrót do gry sportowej ale również do koncertowania i śpiewania, kiedy to tylko będzie to możliwe. Diskotek życzy wokaliście dużo zdrowia i szybkiego powrotu na scenę.


Tymczasem zobaczcie jak się prezentuje:

CZYTAJ TAKŻE: GDZIE DRWA RĄBIĄ TAM... PUDZIAN TRENUJE! MUZYK DISCO POLO POKAZAŁ SWÓJ NIEZWYKŁY TRENING

422 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com