Szukaj
  • kotek

TYLKO U NAS! KRYSTIAN PUDZIANOWSKI ZOSTANIE OJCEM! ZNAMY PŁEĆ DZIECKA


Krystian Pudzianowski i jego ukochana Paula będą mieli dziecko, fot. Facebook artysty

Cudowne informacje! Największy macho w branży disco polo zostanie ojcem. Tylko nam Krystian Pudzianowski zdradził płeć dziecka! Zobaczcie, co jeszcze opowiedział diskotkowi największy mocarz disco polo.

Krystian Pudzianowski i jego narzeczona Paula już wkrótce zostaną rodzicami. Lider formacji "Pudzian Band" już od dawna marzył o powiększeniu rodziny. I to marzenie spełni się na początku sierpnia! Właśnie wtedy na świat przyjdzie jego… córeczka!


Artysta zdradził diskotkowi, że szykuje się do wspólnego porodu.


Będziemy rodzić razem. Nie wyobrażam sobie, by mogło mnie nie być przy narodzinach pierwszego dziecka. W tej szczegółnej chwili kobieta powinna przecież liczyć przede wszystkim na swojego faceta - mówi nam muzyk.

A co z imieniem dla córeczki?


Imienia jeszcze nie wybraliśmy - mówi diskotkowi Krystian. - Mamy cztery typy, ale ciągle jeszcze trwają negocjacje. Pewnie skończy się na tym, że poczekamy do porodu i zobaczymy, które imię najbardziej pasuje do naszej książniczki - śmieje się gwiazdor disco polo.

Na razie przyszli rodzice wpadli w szał zakupów. Mają już wózek i - jak zapewnia nas Krystian - jest to prawdziwy mercedes w świecie wózków dziecięcych. Na córeczkę czeka też już pomalowany na różowo pokoik.


- Jesteśmy właśnie na etapie kończenia budowy naszego domu. Wprowadzimy się tam najprawdopodbniej pod koniec roku. Dlatego rodzice Pauli postanowili przygotować gościnny apartament dla pierworodnej wnusi w swoim domu.

Diskotek serdecznie gratuluje Krystianowi i Pauli i mocno trzyma kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. Narzeczona z pewnością może liczyć na silne ramię "Pudziana".Lider popularnej formacji "Pudzian Band" obwieścił z dumą na swoim profilu facebookowym, że wkrótce zostanie ojcem.


„Niedzielny spacerek Już za chwilę będzie nas więcej…” - napisał muzyk disco polo.

Na zdjęciu widzimy artystę jak czule obejmuje swoją ukochaną.529 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com