Szukaj
  • kotek

LIDER JORRGUSA POMAGA W GASZENIU BIEBRZAŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO: "JEDZIEMY W GŁĄB PIEKŁA"!


Jerzy Szuj, lider grupy Jorrgus, pomaga w akcji gaśniczej Fot. Archiwum prywatne

Wokalista formacji Jorrgus Jerzy Szuj ruszył na ratunek płonącym torfowiskom. „Jedziemy w głąb piekła (…)” napisał na swoim profilu facebookowym artysta. Co opowiedział nam o akcji gaśniczej w Biebrzańskim Parku Narodowym? Zobaczcie jego relację dla diskotka.


Muzyk popularnego zespołu disco polo, wraz z przyjaciółmi z Podlaskiego Stowarzyszenia "4x4 Off Road" wsparł dzielnych strażaków w akcji gaszenia potężnego pożaru bagiennych terenów Biebrzańskiego Parku Narodowego.


- Mieszkamy 60 km od Parku. Nie mogliśmy bezczynnie patrzeć jak płoną torfowiska – powiedział diskotkowi Jurek Szuj. – Skrzyknęliśmy się z przyjaciółmi z Podlaskiego Stowarzyszenie 4x4 i ruszyliśmy wspomóc strażaków w walce z żywiołem. Ciężkie wozy strażackie nie są w stanie wszędzie dojechać, a nasze prywatne offroadowe maszyny są do tego stworzone.

Dlatego postanowili ruszyć do akcji, by pomóc strażakom dotrzeć jak najbliżej ognia.


– Sytuacja na miejscu wyglądała bardzo źle. Wysokie na trzy metry trzciny płonęły jak zapałki. Działaliśmy na miejscu przez trzy godziny. Cieszymy się, że choć tak mogliśmy pomóc w walce z żywiołem - mówi nam artysta.

Relację zdjęciową z tej akcji zamieścił na swoim profilu facebookowym:
Gratulujemy postawy. Jak widać, w potrzebie nawet takie gwiazdy potrafią zakasać rękawy i ruszyć do akcji. Jurek, jesteś wielki!

55 wyświetlenia0 komentarz

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com