Szukaj
  • kotek

ŁUKASZ GESEK ZMIENIA REPERTUAR! NAGRAŁ WAŻNY KOMUNIKAT DLA FANÓW! A CO Z ZESPOŁEM?


Łukasz Gesek, fot. screen z YouTube

Zaskakująca deklaracja! Łukasz Gesek ogłosił właśnie "ważny komunikat" dla swoich fanów. Jak się okazuje, gwiazdor disco polo zamierza... grać inny repertuar! Skąd taka decyzja i co oznacza ona dla zespołu Gesek? Zobaczcie, co mówi sam muzyk.


Łukasz, na swoich kanałach w social mediach zamieścił filmik, na którym tłumaczy swoją decyzję. Jak się okazuje, artysta tworzy zupełnie nowy zespół, w którym nie będzie grał muzyki disco, a mieszankę różnych gatunków muzycznych.


Właśnie otworzyłem nowy kanał My Słowni – będę prezentował wam nową muzykę z zespołem "My Słowni" - rock, pop, reggae, folk, więc będzie to taki muzyczny misz-masz - mówi Gesek.

Jak się okazuje, nowy projekt ma specjalne przesłanie. Jak tłumaczy Łukasz, będzie to muzyka, która będzie skłaniała do zastanowienia nad swoim życiem. Będą ważne dla niego treści religijne, ale nie tylko.


Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Będzie to muzyka dla ucha i będzie to coś innego niż muzyka taneczna, niż muzyka disco polo. Inna niż to, co prezentuje wam formacja Gesek - zapewnia.

A co z jego dotychczasowym składem? Fani z pewnością czekają na nowe taneczne produkcje oraz jak zawsze świetne koncerty. Oczywiście gdy tylko będzie to możliwe z uwagi na epidemię.


Bądźcie dobrej myśli, bo zespół "My Słowni" to jeden projekt, a Gesek dalej nagrywa, dalej komponuje, dalej będzie Was bawił swoją muzyką - mówi.

Już w czerwcu ma się ukazać kolejny singiel formacji pod obiecującym dobrą zabawę tytułem: "Szampana nalej mi". Jak zdradził Gesek, zespół właśnie nagrywa do niego teledysk.


A skąd decyzja o powołaniu nowego składu?


Chcę się rozwijać, chcę dzielić się swoją pasją. Kocham muzykę i kocham swoją pracę. Chcę być osobą uniwersalną, która nie zamyka się w jednym nurcie. Chcę po prostu się realizować. To sprawia że jestem szczęśliwy. I chcę to szczęście przelać na Was - mówi do fanów Łukasz Gesek.

A my życzymy mu, żeby rozwijał siebie i swoje dwa projekty. I już jesteśmy ciekawi, co zaprezentuje w czerwcu. Macie ochotę na "Szampana"? Bo my bardzo...


Zobaczcie, co Łukasz mówi o nowym projekcie:196 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com