Szukaj
  • kotek

MACIEK SMOLIŃSKI MA DOŚĆ: „JESTEM ZAŁAMANY”!


Maciej Smoliński


Wokalista i prezenter Polo TV Maciej Smoliński pisze na Facebooku o braku odpowiedzialności w czasie ogólnonarodowej kwarantanny. Mimo zakazów gromadzenia się, w okolicy, w której mieszka, trwa „nieformalny piknik rodzinny”. Zobaczcie, co tak zdenerwowało wykonawcę popularnych hitów - „Na fali”, czy „Ile bym dał”!

Maciej sam bardzo poważnie podchodzi do sytuacji związanej z koronawirusem. Jak pisze, zadbał o leki dla siebie i bliskich, a jeśli opuszcza mieszkanie, np. po to, by zrobić zakupy, wychodzi w masce na twarzy i rękawiczkach. I bardzo drażni go brak odpowiedzialności innych. Jek pisze, na terenie Grodziska Mazowieckiego i Milanówka, gdzie mieszka, trwa nieformalny „piknik rodzinny” i „rajd mazowiecki” na rowerach.


Brakuje baloników i waty cukrowej. Nie rozumiem z czego wynika brak odpowiedzialności. Szczerze mówiąc, czuję się trochę oszukany. Zostawiłem w aptece ponad 200 zł na środki zabezpieczające dla moich bliskich i dla mnie. Jestem w sklepie raz w tygodniu z maską na twarzy i gumowych rękawiczkach. Robię wszystko aby nie stwarzać zagrożenia dla siebie i mojego otoczenia. Czy na prawdę w Polsce potrzebne jest 1000 zgonów dziennie aby ktoś się ogarnął i dał przykład swoim dzieciom. Jestem załamany brakiem odpowiedzialności - pisze.

To nie pierwszy facebookowy wpis Smolińskiego utrzymany w tym tonie.


Nie potrafię przejść obojętnie obok wszystkich informacji w mediach i mało bawią mnie „posty” na faceboku i na instagramie ignorujące powagę sytuacji. Nie chce mi się też nagrywać instastories o „dupiemarynie” pokazujące relacje z zakupów. Ludzie różnie radzą sobie ze stresem i paniką. Trzeba to zrozumieć. Jedni kupują papier tolatowy, a inni zamieniają wszystko w żart i udają, że to nie jest ich problem. Warto być w tych dniach obok tych, których kochamy najbardziej stosując się do wszystkich środków ostrożności i pamiętając o grupie najbardziej zagrożonej. Może ktoś potrzebuje pomocy i nie krzyczy jak posty na facebooku pokazujące puste półki sklepowe sarkazm naszych rodaków. Pozdrowienia - napisał.

Zobaczcie cały wpis Maćka Smolińskiego:225 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com