Szukaj
  • kotek

MARCINOWI MILLEROWI ROŚNIE POD BOKIEM KONKURENCJA, A ON... SZALEJE Z RADOŚCI


Marcin Miller, fot. materiały zespołu

Marcin Miller świętuje dziś swoje urodziny. Tymczasem jak się dowiadujemy, liderowi zespołu Boys rośnie pod bokiem konkurencja a on wcale sie tym nie przejmuje… Co więcej, muzyk disco polo puchnie z dumy i jak sam twierdzi ma na jego punkcie bzika. O kogo chodzi?

Marcin Miller ma bzika na punkcie… swojego wnuczka. Lider formacji Boys we wrześniu 2018 roku został dziadkiem. Michaś, bo tak ma nimię wnuczek Millera, to prawdziwe oczko w głowie muzyka i jego żony Anny.


Oboje mamy bzika na punkcie wnuczka - mówi nam ze śmiechem artysta. - Zasypujemy go prezentami… trochę niedobrze, ale nie potrafimy się powstrzymać - zdradza diskotkowi muzyk disco polo.

Wnuczek gwiazdora uwielbia samochody, a najbardziej wozy strażackie. Uwielbia wprost oglądać książki z samochodami.


Państwo Anna i Marcin Millerowie bardzo mocno zaanagażowali się w opiekę nad pierwszym wnuczkiem.


- Widujemy się teraz bardzo często, bo jeździmy pomagać dzieciom. Pilnujemy Michałka, bawimy się z nim, chodzimy na spacery i biegamy za nim bo jak tylko wyjdzie z domu to ciężko potem zagonić go z powrotem, tak mu się podoba poznawanie świata - mówi diskotkowi Marcin Miller.

A wracajac do rosnącej konkurencji... najmłodszy członek rodziny odziedziczył po swoim dziadku Marcinie talent muzyczny. Lider grupy Boys umieścił na swoich profilach społecznościowych filmik, na którym widać małego Michałka jak z pasją oddaje się grze na klawiszach. Trzeba przyznać, że młody muzyk wymiata na nich aż miło ;) Zobaczcie sami:CZYTAJ WIĘCEJ: TAKIE DZIECI TO SKARB! ZOBACZCIE, JAKI PREZENT MARCIN MILLER PRZYGOTOWAŁ Z ŻONĄ Z OKAZJI DNIA MATKI

Marcinowi życzymy wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i ogromnej pociechy z wnuka!

45 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com