Szukaj
  • kotek

MAREK GWIAZDOWSKI OBCHODZI DZIŚ PIERWSZY DZIEŃ OJCA: "NOEMI ODMIENIŁA MI ŚWIAT"! ZOBACZCIE ZDJĘCIA


Marek Gwiazdowski z córeczką Noemi, fot. archiwum rodzinne artysty

W Dniu Ojca Marek Gwiazdowski z formacji MIG opowiada diskotkowi o nowym dla niego doświadczeniu bycia tatą. Gwiazdor disco polo wyznał, że córka odmieniła mu świat. Przy niej nawet muzyka zeszła na troszkę dalszy plan.


Noemi jest teraz dla mnie najważniejsza - deklaruje nam artysta.

Oboje z żoną z wielką radością czekali na moment kiedy zostaną rodzicami.


Narodziny Noemi okazały się najszczęśliwszym dniem w moim życiu. Córeczka jest dla mnie cudem. Oboje z żoną zgadzamy się, że dziecko jest dla nas najważniejsze.

Można by powiedzieć, że córka państwa Gwiazdowskich urodziła się pod szczęśliwą gwiazdą. Stało się to w Dzień Zakochanych - 14 lutego. Ta symboliczna data z pewnością gwarantuje jej życie pełne miłości, którą już teraz przelewają na nią zakochani rodzice.


Nie mogłem wymarzyć sobie Piękniejszego Walentynkowego Prezentu!❤️❤️❤️❤️ Właśnie dziś moja Cudowna Żona obdarowała mnie prześliczną córeczką ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Tak dumny tata na swoim profilu facebookowym obwieścił światu narodziny Noemi. Dziecko Aldony i Marka Gwiazdowskich otrzymało egzotycznie brzmiące imię. Skąd ten niezwykły pomysł?


Imię Noemi wybraliśmy razem. Kiedy je pierwszy raz usłyszeliśmy tak nam się spodobało, że postanowiliśmy właśnie tak nazwać naszą córeczkę. Brzmi inaczej niż wszystkie i właśnie to szczególnie mnie urzekło.

Marek Gwiazdowski z żoną Aldoną i córeczką Noemi, fot. archiwum rodzinne artysty

Artysta był przy narodzinach córeczki i zdradził nam, co czuł w tym niezwykłym momencie.

Bałem się czy dam radę, tym bardziej, że nie lubię widoku krwi. Nie wiedziałem czego się spodziewać, w końcu był to mój pierwszy raz. Jednak wspólny poród okazał się wspaniałym przeżyciem. Poczułem wielką siłę i radość. Cieszę się, że mogłem być przy narodzinach Noemi. - mówi diskotkowi Marek Gwiazdowski. - To cudowne doświadczenie.

Czy córka pójdzie w ślady taty?


Muzyki na pewno nie zabraknie w jej życiu. Była nią otoczona od pierwszych chwil życia, nawet wtedy kiedy była jeszcze w brzuchu swojej mamusi - mówi nam dumny tatuś. - Oczywiście będę ją zachęcał do grania i śpiewania ale na pewno nie będę wywierał na niej żadnej presji. Jesli córeczka będzie chciała się kształcić muzycznie, to ja będę ją wspierał całym sercem - dodaje z uśmiechem.

Po tak umuzykalnionej rodzinie malutka Noemi na pewno odziedziczyła talent i, jesteśmy o tym głęboko przekonani, świat jeszcze o niej usłyszy! A Markowi Gwiazdowskiemu i wszystkim tatusiom z branży disco polo, już teraz składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Ojca!


Córeczka Marka Gwiazdowskiego, Noemi, fot. archiwum rodzinne artysty

Prawda, że słodka? Nic dziwnego, że skradła Markowi serce.

672 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com