Szukaj
  • kotek

MILANO WRACA DO LICEUM I... BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!


Mirosław Alan Trzciński z zespołu Milano, fot. Instagram artysty

Pierwsze szkolne miłości, kto ich nie pamięta. I może własnie dlatego zespół Milano akcję swojego najnowszego teledysku "Dla Ciebie Dziewczyno" umieścił w liceum. Lider grupy Mirosław Alan Trzciński zdradził diskotkowi fabułę swojej najnowszej produkcji. Premiera utworu „Dla Ciebie Dziewczyno” już 12 czerwca.

Akcja teledysku rozgrywa się w szkolnych klasach i na szkolnych korytarzach. Sceny i stroje inspirowane są hitowym High School Musical. Motywem przewodnim jest oczywiście miłość. Główny bohater zakochuje się w dziewczynie, która podoba się wszystkim chłopakom w szkole. Ta, świadoma swoich atutów, wykorzystuje pozycję i przewagę nad innymi koleżankami w walce o szkolnych przystojniaków. Nawiązuje głębszą, ale nieszczerą relację z jednym z nich. Ten jest obiektem westchnień dziewczyn w klasie i całej szkole.


Postać, w którą się wcielam, obserwuje całą sytuację z boku. W przeciwieństwie do przystojniaka jestem raczej symbolem obciachu. Jak wszystkim chłopakom też podoba mi się ta sama dziewczyna. Uporczywie i bezskutecznie zabiegam o jej serce i względy. To wszystko powoduje, że nie widzę prawdziwej i szczerej osoby, która podkochuje się we mnie przez cały ten czas - mówi nam Mirek.

Kadr z teledysku „Dla Ciebie Dziewczyno” zespoły Milano, fot. materiały zespołu

Jak kończy się ta historia będzie można zobaczyć już 12 czerwca. Klip pojawi się na kanale YouTube o 10:00.


Serdecznie zapraszam - kończy Trzciński.

A oto zwiastun teledysku:


Nie możemy się doczekać!

353 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com