Szukaj
  • kotek

NIE UWIERZYCIE CZYM TERAZ ZARZĄDZA SŁAWEK GWIAZDOWSKI Z FORMACJI MIG! TO DZIĘKI CÓRCE...

Aktualizacja: cze 17


Nie samą muzyką żyje człowiek - mógłby powiedzieć jeden z filarów formacji MIG - Sławek Gwiazdowski. Bo choć granie i śpiewanie wypełniają jego życie od ponad 20 lat, to od kilku dni artysta stał się również właścicielem i zarządcą… stajni!


Skąd taki pomysł? Okazuje się, że wielką rolę odegrała tu córka muzyka disco polo, 17-letnia Weronika, a dokładniej jej wielka pasja, jaką jest jeździectwo.

Córka od siedmiu lat jeździ konno. Trenuje skoki i ujeżdżanie. Ma już nawet na swoim koncie pierwsze sukcesy. Ostatnio otrzymała brązową odznakę Polskiego Związku Jeździeckiego. Teraz przygotowuje się by zdobyć srebrną. Dzięki niej będzie mogła zostać instruktorem. - mówi Diskotkowi z dumą w głosie Sławek Gwiazdowski.

To właśnie ona zaraziła Sławka oraz jego żonę Justynę miłością do koni.


Przez te kilka lat bardzo dobrze poznaliśmy końską branżę. A konsekwencją tego jest właśnie "Stajnia Pod Złotą Gwiazdą", do której już teraz serdecznie zapraszam - mówi nam muzyk disco polo.

To cudowne miejsce znajduje się w niewielkich Ślepowronach w gminie Sochocin, powiat płoński. Jak udało nam się dowiedzieć, sam artysta nie czuje się jeszcze zbyt pewnie w siodle.


Mam bryczkę i to nią najczęściej jeżdżę - śmieje się Gwiazdowski.

Za to jego żona powoli wciąga się w jazdę konną.


Córka mi powiedziała: "mamo to wstyd, że mamy konie, a ty zamiast jeździć, tylko patrzysz na nie zza płotu". Dzięki niej nauczyłam się z nimi obchodzić - mówi Diskotkowi Justyna Gwiazdowska - Moim ulubieńcem jest nasz największy wałach, Parks. Choć to potężne zwierzę, w kłębie ma 175 cm, to naturę ma łagodną i jest niesamowicie cierpliwy. Nawet małe dzieci chcą na nim jeździć. Jest spokojny, zrównoważony, na pewno nie poniesie, nie zrzuci - zapewnia żona muzyka disco polo.

Pod Złotą Gwiazdą mieszka obecnie siedem koni: cztery klcze, dwa ogiery i wspomniany wałach. Dokładną charkterystykę zwierząt oraz cennik znajdziecie już teraz na facebookowym profilu stajni. Co więcej, możecie wpaść tam również na nieco dłuższy pobyt. Państwo Gwiazdowscy zapewniają również noclegi.


Mamy miejsce dla 12 osób. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienki, na dole jest kuchnia i jadalnia, a na terenie altana ogrodowa, miejsce na ognisko, plac zbaw dla dzieci oraz przestronny taras i stoliki. Chcemy organizować też cykliczne imprezy takie jak weekend w siodle. Pierwsze takie weekendowe spotkanie już pod koniec tygodnia. Serdecznie zapraszamy do nas od 19 do 21 czerwca - zachęca Justyna Gwiazdowska.

Na razie, z powodu zawieszenia koncertów i dużych imprez plenerowych, muzyk disco polo dzielnie pomaga żonie w zarządzaniu przydomową stajnią. Co będzie kiedy pandemia przeminie?


Będę ją wtedy wspierał duchowo - wyznaje nam ze śmiechem Gwiazdowski.

A my życzymy powodzenia ze stajnią, ale też szybkiego "odmrożenia" scen. Nie możemy się już doczekać koncertów Sławka i grupy MIG.

To dzięki córce Sławek i jego żona Justyna zajęli się stajnią i końmi. Zobaczcie, jak pięknie Weronika prezentuje się na koniu:58 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com