Szukaj
  • kotek

TYLKO U NAS! "AFTER PARTY" WRACA DO KORZENI! PATRYK PEGZA DLA DISKOTKA O NOWYM ALBUMIE


Patryk Pegza, fot. Instagram/patryk_pegza_after_party

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów zespołu "After Party"! Jak powiedział nam lider grupy Patryk Pegza, trwają prace nad nowym albumem słynnej grupy. Co będzie zawierał i w jakim będzie stylu? Zobaczcie, co powiedział Diskotkowi gwiazdor disco polo!


Płyta ma być niespodzianką dla fanów z okazji okrągłej rocznicy powstania zespołu.


Album pod nazwą "Wracam  do korzeni" ukaże się na początku 2021 roku, dokładnie na 10-lecie zespołu "After Party" - mówi nam Patryk Pegza.

Jak się dowiadujemy, krążek będzie zawierał osiem zupełnie nowych piosenek oraz dwa remixy. I uwaga! Całość ma być w modnym stylu retro.


Album będzie utrzymany w  charakterze tanecznym muzyki disco lat 90-tych. To klimaty, na których ja się wychowałem i mam sentyment do tych czasów dlatego postanowiłem zrobić płytę w tej właśnie stylistyce - mówi nam Patryk.

Jak mówi artysta, płyta będzie prezentem dla fanów. Na razie poznamy jej przedsmak. Już w maju usłyszymy singiel zapowiadający nowy album - "Dam jej biały welon...". Patryk zaprezentował już jej fragment na swoich mediach społecznościowych. Zapowiada się świetnie!


Zresztą posłuchajcie sami:


Diskotek już nie może doczekać się całości, a Wy?


CZYTAJ TEŻ: PEGZA, MEJK, CAMASUTRA, MASTERS I INNE GWIAZDY DISCO POLO ŚPIEWAJĄ: "BO W KOŃCU MUSI BYĆ DOBRZE"!

554 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com