Szukaj
  • kotek

PATRYK PEGZA POCHWALIŁ SIĘ WAKACYJNYM ZDJĘCIEM SYNA! ALE PRZYSTOJNIAK...Fanki disco polo wiedzą, że Patryk Pegza, lider zespołu Afer Party, to prawdziwe ciacho tej branży. Okazuje się jednak, że pod bokiem rośnie Patrykowi niezła konkurencja! O kogo chodzi? Oczywiście o jego 13-letniego syna, Kacpra.


Artysta pokazał w mediach społecznościowych wakacyjne zdjęcia swojego pierworodnego. Trzeba przyznać, że Kacper to prawdziwy przystojniak.Młody Pegza jest nie tylko przystojny ale również bardzo uzdolniony. Kilka dni temu artysta disco polo pochwalił się czerwonym paskiem na świadectwie swej nastoletniej pociechy.Kacper to starsze dziecko muzyka. Lider After Party ma też śliczną córeczkę Kaję. Jej zdjęcia równie często pojawiają się na profilu facebookowym i instagramowym gwiazdy. Widać, że dla tej małej księżniczki Patryk już dawno stracił głowę.


Czy Kacper i Kaja pójdą w ślady taty i podbiją polską branżę muzyczną? Niczego nie można wykluczyć chociaż artysta zdradził diskotkowi, że syn marzy raczej o karierze lekarza. Cała nadzieja w pięcioletniej Kai, która już ostro trenuje pod okiem Patryka.A w oczekiwaniu na autorskie hity małej Kai proponujemu Wam najnowszy przebój Patryka i jego ekipy „Dam jej biały welon i obrączki dwie”, który w sieci od premiery obejrzano już prawie dwa miliony razy!

1,394 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com