Szukaj
  • kotek

POWER PLAY ROŚNIE W SIŁĘ: KAROL KRAMARCZUK MA SYNKA! OTRZYMAŁ PIĘKNE IMIĘ3120 - tyle gramów szczęścia otrzymał 8 dni temu Karol Kramarczuk, perkusista formacji Power Play. Muzyk i jego żona Anna 7 czerwca zostali rodzicami ślicznego chłopczyka. Adaś, bo takie piękne imię wybrali dla niego rodzice, urodził się dokładnie o godz. 13:40. Na instagramowym profilu artysty pojawiło się piękne zdjęcie oraz wzruszający wpis młodego taty:


Adasiu odmieniłeś nasze życie Dziękuję Ci za cały trud @aniakramarczuk - napisał, oznaczając żonę.

Muzyk zdradził Diskotkowi, że chociaż oboje z żoną przygotowywali się na wspólny poród, to ze względu na panującą pandemię nie udało im się niestety zrealizować tego planu. Ale są i dobre strony tej sytuacji - właśnie z powodu lockdownu oraz czasowego zawieszenia koncertów muzyk będzie mógł całkowicie oddać się tacierzyństwu. Cała trójka jest już razem, we własnym domu, gdzie młodzi rodzice nie mogą nacieszyć się swoim małym skarbem.Czy Adaś pójdzie w ślady taty i też zostanie muzykiem? Nie można tego wykluczyć. Karol zwany przez swoich zespołowych kolegów „Czarusiem” powiedział nam, że na pewno będzie wspierał synka w jego życiowych wyborach, bo rolą rodziców jest rozbudzanie w dziecku pasji i zainteresowań.


Dziecko nie jest przecież naszą własnością - mówi nam Karol. - Oczywiście będę go uczył i pokazywał mu różne rzeczy, w tym jak grać na instrumentach, ale ostatecznie to on wybierze, co chce robić w życiu. Nie zamierzam wywierać na nim presji. Ja mogę go tylko wspierać i pomagać mu. Tak widzę swoją rolę jako ojca - dodaje dumny tata.

Mały Adaś już ma z resztą za sobą pierwsze muzyczne doświadczenia. Jak to możliwe? Pamiętacie sceny z najnowszego klipu Power Play „Z Tobą być”, na których Karol szaleje na perkusji? Powstały one w domu muzyka, a nagrała je smartfonem właśnie jego żona - Anna, będąca wówczas w ostatnich tygodniach ciąży. Karol zdradził Diskotkowi, że synkowi bardzo się to podobało.


A oto ten teledysk:

Młodym rodzicom serdecznie gratulujemy, a małemu Adasiowi życzymy dużo zdrowia.


CZYTAJ JESZCZE: SYLWEK GAZDA CZYTA WIERSZE, A FANI... ZWRÓCILI UWAGĘ NA BOHATERA DRUGIEGO PLANU! ZAUWAŻYLIŚCIE?

363 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com