Szukaj
  • kotek

GORĄCA PREMIERA: MACIEK SMOLIŃSKI W KLIMACIE RETRO DYSKOTEKI! TAK SIĘ CHCEMY BAWIĆ!


Maciek Smoliński w nowej wersji "Na Rudo"


Świetna wiadomość dla wszystkich fanów piosenek Macieja Smolińskiego! Jeśli lubicie klimat znów modnych lat 80-tych, świetnie się składa. Gwiazdor Polo tv postanowił odświeżyć swój hit "Na Rudo", dodając mu brzmienia retro. Do tego nakręcił zupełnie nowy klip. A jak wyszło? Nie możemy przestać słuchać! Nowa wersja piosenki i teledysk są dostępne od dziś!


Zapytaliśmy Maćka Smolińskiego skąd pomysł na taką wersję hitu?


Dziś każdy z nas spędzając dużo czas w domu wraca pamięcią do przeszłości. Doceniamy to co mieliśmy i jak bezcenne są nasze wspomnienia - mówi Maciek Diskotkowi. - Ciekaw jestem jakie wspomnienie z lat 80-tych mają moi słuchacze. Urodziłem się w tym okresie, a dorastałem z moją ukochana muzyką w latach 90-tych. Cieszę się, że mogłem oddać hołd tym czasom - dodaje.

Zdjęcia do teledysku powstały w Stanach i Kanadzie (m.in. w Nowym Jorku), podczas jesiennej trasy koncertowej Maćka.


Ujęcia wyselekcjonowaliśmy tak, by oddać klimat z dawnych lat. Widzowie mogą zobaczyć nawet kultowy samochód z filmu „Podróż do przyszłości”, który spotkaliśmy na Times Square w Nowym Jorku. Produkcją klipu zajął się Przemysław Niewęgłowski z PnMedia - mówi Maciek diskotkowi.

To jednak nie koniec niespodzianek. Maciek zdradził nam również, że na horyzoncie jest już zupełnie nowy, wakacyjny kawałek. Utwór pojawi się najprawdopodobniej już w czerwcu. Ma on promować debiutancką płytę artysty.

Zdradzę, że w takiej wersji muzycznej jeszcze nikt mnie nie słyszał. Chcielibyśmy dotrzeć tym numerem do młodych ludzi. Nie mogę się doczekać premiery! Myślę, że to będzie duże zaskoczenie dla wszystkich - zapewnia gwiazda Polo tv.

My też nie możemy się doczekać, a na razie słuchamy ciągle "Na Rudo" w klimacie lat 80. Autorem remixu jest Łukasz Gibski, lider formacji Stereo. Posłuchajcie i zobaczcie sami, co wyszło obu panom...Jak Wam się podoba? My jesteśmy bardzo na tak!


CZYTAJ WIĘCEJ: MACIEK SMOLIŃSKI MA DOŚĆ: „JESTEM ZAŁAMANY”!


Maciej Smoliński w klimacie lat 80.

261 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com