Szukaj
  • kotek

GDZIE DRWA RĄBIĄ TAM... PUDZIAN TRENUJE! MUZYK DISCO POLO POKAZAŁ SWÓJ NIEZWYKŁY TRENINGSztanga to za mało! Przed walką w klatce Krystian Pudzianowski przerzucił się na... drewniane bale. Słynny śpiewający Pudzian ostro ćwiczy przed debiutem w FEN 28. Właśnie pokazał swój niezwykły trening! To trzeba zobaczyć.

Muzyka disco polo to nie jedyna pasja Krystiana Pudzianowskiego. Wokalista jest również sportowcem i - podobnie jak słynny brat - siłaczem jakich mało. Gwiazdor nurtu tanecznego dołączył właśnie do czołowej polskiej organizacji MMA - Fight Exclusive Night (w skrócie FEN). Stało się to możliwe dzięki jego zwycięskiej walce z Radosławem Słodkiewiczem podczas ubiegłorocznej gali FFF (Free Fight Federation) w Zielonej Górze. Za kilkanaście dni - dokładnie 13 czerwca twórca hitu „Cała sala” znów pojawi się w klatce. Tym razem stawi czoła Piotrowi Szelidze. Walkę można będzie oglądać w systemie PPV w Cyfrowym Polsacie.


Lider formacji Pudzian Band ostro trenuje do zbliżającego się pojedynku i przy okazji chętnie dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami. Ostatnio pokazał zdjęcie, na którym prezentuje się z pokaźnym drewnianym balem. Pod fotografią zamieścił wiele mowiący wpis:


Tak, tak ciężka praca i ból to najlepsi nauczyciele. Takie tam robótki w lesie ,trzeba coś robić

Muzyk disco słynie ze swoich motywacyjnych myśli. Diskotkowi najbardziej spodobał się wpis sprzed kilku dni: Nie osiągniesz tego co chcesz, osiągniesz to co wypracowałeś. Nic dodać, nic ująć!


Miejmy nadzieję, że praca z balem przyniesie Krystianowi upragnione zycięstwo w nadchodzącym starciu. Niedawno pisaliśmy, że artysta już w sierpniu zostanie ojcem. Co o jego walkach sądzi ukochana?


- Paula od początku zdawała sobie sprawę na co się pisze. - mówi nam Krystian. - Wiedziała, że jestem sportowcem i muzykiem, że będę walczył i koncertował. Rozumie to i bardzo mocno mnie wspiera. Ukochana bardzo o mnie dba, także o moją dietę. Doskonale mnie karmi. - wyznał diskotkowi ze śmiechem lider Pudzian Band.

Trzymamy kciuki za walkę Krystiana i z niecierpliwością czekamy na koncerty i nowe teledyski strong mana branży disco polo.194 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com