Szukaj
  • kotek

SYLWEK GAZDA CZYTA WIERSZE, A FANI... ZWRÓCILI UWAGĘ NA BOHATERA DRUGIEGO PLANU! ZAUWAŻYLIŚCIE?


Sylwek Gazda z zespołu "Power Play" czyta dzieciom, fot. Instagram artysty

Sylwek Gazda znów zaskakuje. Zobaczcie akcję, w którą zaangażował się lider "Power Play"! Możemy go słuchać bez końca! Popularny wokalista disco polo włączył się do niezwykłej akcji Zamojskiego Domu Kultury - Zamojskie Czytanie. Od kiedy na świecie pojawił się Aleks, Sylwek Gazda bardzo mocno angażuje się w opiekę nad synkiem. W Światowym Dniu Książki zachęcał wszystkich do głośnego czytania swoim dzieciom.


Dziś miałem przyjemności wystąpić w innej roli niż zazwyczaj. 😁📚 Wiersz Juliana Tuwima pt. „Spóźniony Słowik” w mojej interpretacji - napisał na Instagramie.

Filmik z tego czytania poruszył fanów przystojnego wokalisty. Wielu z nich stwierdziło nawet, że dzięki swojemu idolowi przeniosło się do czasów dzieciństwa. Ale niektórzy zwrócili uwagę na mały szczegół, który pojawia się dwa razy - na początku i pod koniec nagrania.


Start najlepszy!!!Stópka Młodego 😍

Też zauważyliście?


Sylwek Gazda i nóżka Aleksa, fot. Instagram artysty

A tu całe nagranie, naprawdę warto posłuchać:Sylwek to wzorowy tata! Zobaczcie sami jak czyta Aleksowi:CZYTAJ WIĘCEJ: SYLWEK GAZDA W (PRAWIE) SAMYCH SKARPETKACH... TAJEMNICA "STYLÓWKI NA WYWIAD"

26 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com