Szukaj
  • kotek

SYLWEK GAZDA W (PRAWIE) SAMYCH SKARPETKACH... TAJEMNICA "STYLÓWKI NA WYWIAD"

Aktualizacja: kwi 24


Sylwek Gazda, Fot. Instagram/sylwek_powerplay

Sylwek Gazda pokazał swoją stylówkę do wywiadu! I tym razem odsłonił znacznie więcej niż zwykle. My jesteśmy na tak! Wokalista Power Play i jednocześnie jeden z najprzystojniejszych muzyków branży disco polo, słynie ze swoich nienagannych stylizacji. Nawet podczas spaceru z sześciomiesięcznym synkiem Aleksem wygląda jak milion dolarów.


W trakcie udzielania wywiadu online, Sylwek prezentował się równie świetnie. Na swoim profilu instagramowym postanowił pokazać jednak coś, czego „nie widziała” internetowa kamera. I trzeba przyznać, że zrobił wrażenie na fanach.


Typowa domowa stylówka na wywiad online! - napisał pod postem.

Jak się okazało, poza casualową granatową koszulą, muzyk ubrany był jedynie w... czarne szorty i sportowe skarpety! Fotki zrobiła mu jego śliczna żona. Pokazując "nieoficjalne" zdjęcia wokalista Power Play po raz kolejny udowodnił, że ma do siebie zdrowy dystans i potrafi zażartować ze swojego artystycznego image’u.


Musimy przyznać, że muzyk nawet w (niemal) samych skarpetach prezentuje się równie dobrze jak kompletnie ubrany. A Wy jak myślicie?


Chcecie zobaczyć fotkę mniej oficjalną, naciśnijcie strzałkę po prawej stronie.Czytaj więcej: AGNIESZKA DREWNICKA ZMIENIŁA FRYZURĘ! SAMA… JAK WYGLĄDA?

327 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com