Szukaj
  • kotek

TAKIEGO KONCERTU JESZCZE NIE BYŁO! ZATRĄB NA MARTYNIUKA, WEEKEND, CZY PIĘKNYCH I MŁODYCH!


Akcent, Weekend, Piękni i Młodzi i wielu innych wspaniałych artystów na żywo, i to już 28 czerwca! Koncert z udziałem publiczności odbędzie się w Nowym Targu!


To naprawdę świetna wiadomość dla fanów muzyki tanecznej. Już 28 czerwca na jednej scenie zagrają dla was giganci disco polo: Zenek Martyniuk i jego Akcent, Radek Liszewski z formacją Weekend oraz Piękni i Młodzi. Na scenie pojawią się również Cleo, Daj to głośniej i Ronnie Ferrari. Co to za impreza?


W ostatnią niedzielę czerwca startuje "Lato Muzyka Zabawa czyli Wakacyjna Trasa Dwójki". W tym roku z powodu pandemii impreza będzie mieć szczególną formę. Widzowie będą mogli podziwiać swoich idoli z własnych aut zaparkowanych pod sceną, dostrajając odbiorniki radiowe do koncertowej częstotliwości.


Organizatorzy zachęcają, by publiczność zgromadzona na płycie lotniska wyrażała aplauz dla artystów klaksonami oraz poprzez miganie światłami. Impreza "Lato Muzyka Zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki" to dziewięć koncertów w różnych miejscach Polski. Pierwszy z nich odbędzie się na płycie lotniska w Nowym Targu. Na niezwykłej scenie pojawią się największe gwiazdy nurtu muzyki tanecznej. Podczas całej trasy zagrają także m.in. Bayer Full, Milano, Classic, Thomas Anders & Modern Talking Band, Defis, After Party, Jorrgus, czy Jacek Stachursky. A spoza nurtu tanecznego m.in.: Sylwia Grzeszczak, Anna Wyszkoni, Maryla Rodowicz, Łzy, Blue Café, czy młoda gwiazda Roksana Węgiel.


Koncert z Nowego Targu w ramach "Lato Muzyka Zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki" będzie można obejrzeć również na żywo o godz. 20:40. Oczywiście w TVP2.


Oto oficjalna zapowiedź TVP:


Wśród gwiazd imprezy znaleźli się m.in. Milano, Classic, czy Piękni i Młodzi:


14 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com