Szukaj
  • kotek

W ŁÓŻKU I NA BOISKU... TAK POWSTAJE NOWY HIT FORMACJI DEFIS!


Karol Zawrotniak z formacji Defis, fot. Instagram/defisoficjalny

„Piękny sen” Karola Zawrotniaka z formacji Defis. Premiera nowego klipu już 18 czerwca.


Grupa Defis, mimo globalnego lockdown’u, nie zwalnia tempa. Lider zespołu Karol Zawrotniak od miesiąca intryguje swoich fanów tajemniczymi zapowiedziami.


Praca nad nowym utworem i teledyskiem disco polo tej popularnej ekipy wre na całego. Na początku maja muzyk odwiedził studio nagraniowe Musicloft Mariusza Bezika Bereziaka. Teraz Karol Zawrotniak pokazuje foty z boiska piłkarskiego i... sceny łóżkowe na łonie natury! Co się z tego urodzi? Odpowiedź na to pytanie wielbiciele przystojnego wokalisty i jego formacji poznają już niebawem. Premierę teledysku „Piękny Sen” zapowiedziano już na 18 czerwca. Co więcej lider zespołu zapowiedział, że piosenka będzie mieć bardzo mocne, filozoficzne przesłanie.

Jak zapowiada Karol Zawrotniak, nowemu singlowi i teledyskowi towarzyszyć mają słowa: „Naucz się doceniać to co masz. Zanim czas sprawi, że docenisz to, co miałeś” . Zaznacza, że jest to cytat Susan Lenzke.


Doceń wszystko to, co Cię otacza – pisze w poście Karol Zawrotniak. – Doceniać znaczy tak naprawdę zauważać autentyczną obecność kogoś lub czegoś. Pomimo tego, że uznanie jest jednym z najbardziej oczywistych kluczy do szczęścia, bardzo łatwo zdarza nam się zapomnieć o docenianiu swojego życia – dodaje wokalista formacji Defis.

A my z niecierpliwością czekamy na nową produkcję. Sądząc po zdjęciach będzie ciekawie.Jest też wątek piłkarski:


W nowym klipie „Piękny Sen” zagram w piłkę :) - zapowiada Karol.

I idzie mu naprawdę dobrze, zobaczcie:


Nowy hit powstaje w studiu nagraniowym Musicloft Mariusza Bezika Bereziaka:My nie możemy się już doczekać!

126 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com