Szukaj
  • kotek

WEŹ NIE PYTAJ, TYLKO SŁUCHAJ! GORĄCA, TANECZNA PREMIERA PRZED DŁUGIM WEEKENDEM, BĘDZIE HIT?


Weź nie pytaj - Cicha woda, fot. Facebook

Powiew świeżości w branży disco polo! Dziś premiera teledysku nowego muzycznego projektu o intrygującej nazwie Weź nie pytaj! Nie pytamy więc, tylko słuchamy... Piosenka o swojsko brzmiącym tytule „Cicha woda” pojawiła się na kanale YouTube dokładnie o 16:00! Jest wesoło, kolorowo i bardzo tanecznie.


Weź nie pytaj – to nowy, niezwykle energetyczny projekt, który ma szansę nieźle namieszać w branży muzyki tanecznej. Stoi za nim trójka przyjaciół ze Śląska: Sylwia, Wojtek i Mateusz, których połączyła miłość do grania i śpiewania. O Sylwii mówi się, że jest specjalistką od emocji, a jej mocny, wyrazisty wokal porusza czułe struny w sercach słuchaczy. Wojciech czaruje grą na saksofonie i gitarze, a Mateusz uwodzi miłym głosem i saksofonowymi improwizacjami. Brzmi interesująco? I to jeszcze jak!


Do niedawna Weź nie pytaj specjalizowali się w coverach, teraz jednak postanowili rozwinąć skrzydła i stworzyli swój własny repertuar. Znajdziecie w nich folkowe nuty i dużo pozytywnej energii, która dosłownie porywa do tańca.


Ich pierwszy autorski numer „Cicha woda” już zadebiutował w rozgłośniach radiowych. Można go usłyszeć chociażby na antenie VOX FM, gdzie trafił na Best Listę. Stał się też już numerem jeden listy przebojów w Radio Express 92,3 FM!


Od dziś fani muzyki tanecznej mogą go także obejrzeć. Premiera klipu „Cicha woda” miała miejsce punktualnie o 16. Zobaczcie, co wyszło!Zobaczcie też, co działo się na planie tej przebojowej produkcji.Diskotek trzyma kciuki za nową ekipę.

388 wyświetlenia0 komentarz

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com