Szukaj
  • kotek

PORUSZAJĄCE APELE ZENKA MARTYNIUKA I RADKA LISZEWSKIEGO! "MUSIMY SIĘ POŁĄCZYĆ"


Zenek Martyniuk w akcji #kupujświadomie #produktpolski fot. FB artysty

Zenon Martyniuk i Radek Liszewski nagrali poruszające apele do swoich fanów. Odzew jest niesamowity…Mistrzowie disco polo w czasach pandemii koronawirusa zabrali głos w ważnej sprawie. Co ich połączyło?


Obaj muzycy postanowili aktywnie wesprzeć polskich rolników i przedsiębiorców. W tym celu poparli akcję #KupujŚwiadomie#Produktpolski i nagrali poruszające filmy wzywające do kupowania przede wszystkim rodzimych towarów.


"Król disco polo" Zenek Martyniuk stwierdził nawet, że jak nigdy dotąd potrzeba teraz naszej wzajemnej solidarności, a lider grupy Weekend Radek Liszewski przekonywał, że polskie jest przecież najlepsze.


Epidemia koronawirusa bardzo uderza w naszą gospodarkę, w nasz wszystkich. Dlatego teraz, jak nigdy dotąd, trzeba wzajemnej solidarności i zrozumienia - mówi Zenek.

Jak dodaje, przyszedł czas na tzw. patriotyzm konsumencki.


Jeżeli idziecie do sklepu, kupujcie polskie produkty. Wspierajmy polskich przedsiębiorców i kupców, bo w ten sposób pomagamy sobie nawzajem - zachęca. I dodaje: - Produkt polski to nie tylko gwarancja, że produkt jest dobry, smaczny i zdrowy, to także pewność, że został wytworzony w Polsce.

Zenkowi wtóruje inny wielki gwiazdor polskiego disco - Radek Liszewski z grupy "Weekend":


Ja również wspieram polskie produkty. W tym trudnym okresie, by wspierać gospodarkę, musimy wszyscy się połączyć. Dlatego gorąco zachęcam abyśmy kupowali polskie produkty, wspierali polskich rolników, producentów. To bardzo ważne, bo polskie jest najlepsze.

Trudno się z nimi nie zgodzić. Filmy muzyków spotkały się z życzliwym przyjęciem ze strony fanów. W mediach społecznościowych gwiazd pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.


Czy inni artyści disco polo także dołączą do tej niezwykłej akcji? Diskotek też się pod nią podpisuje.


CZYTAJ WIĘCEJ: JAK RADEK LISZEWSKI POZNAŁ SWOJĄ ŻONĘ? "TEN AMOR MOCNO STRZELIŁ"! Posłuchajcie apelu Zenka:


13 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com