Szukaj
  • kotek

ZESPÓŁ MIG OBIECUJE FANOM: JEDEN NOWY UTWÓR NA MIESIĄC! PIERWSZY KLIP JUŻ W PIĄTEK, CO TO BĘDZIE?


Zespół MIG, fot. Instagram/zespolmig

Najmilsze rodzeństwo w branży disco polo, czyli Dorota Pstrągowska, oraz Marek, Sławek i Krzysiek Gwiazdowscy szykuje dla Was coś niesamowitego. Grupa MIG w tym roku obchodzi dwudziestolecie istnienia. Z okazji swoich urodzin muzycy postanowili przypomnieć Wam kawałek ze swojej pierwszej autorskiej kasety.


Już w piatek premiera nowej wersji utworu “Rozpieszczona dama” - ogłosili na swoim fanpage’u aryści.

Muzycy wyznali podczas nagrania na Facebooku, że była to jedna z pierwszych piosenek, którą nagrali dwadzieścia lat temu. Teraz usłyszymy ją w odświeżonej wersji. Do „Rozpieszczonej damy” nagrano też teledysk.


Klip bedzie inny niż dotychczas, bo powstał w czasach kwarantanny - wyznają członkowie zespołu - Nie mieliśmy możliwości nigdzie wyjechać, czy wylecieć, by go nagrać, dlatego teledysk będzie inny niż wszystkie - mówią tajemniczo Gwiazdowscy.

To nie koniec niespodzianek. Zespół, w rozmowie nagranej w "migobusie" obiecał, że co miesiąc będzie wypuszczać do sieci nowe piosenki!


W tych trudnych czasach skupiliśmy się na komponowaniu, na tworzeniu. Koncertowanie zeszło na drugi plan, ale to siła wyższa - mówi Marek Gwiazdowski.

Dlatego raz w miesiącu postanowili wypuszczać dla fanów nowy numer.

Dzięki, że jesteście z nami, że nas wpieracie. Dziękujemy za ponad pół miliarda wejść na nasz youtubowy kanał i za ponad 100 mln odtworzeń “Wymarzonej” - mówi Marek Gwiazdowski. - Te liczby robią ogromne wrażenie. To dla nas niesamowity prezent od Was - dodaje wokalista.

Jubileusz zespołu miał mieć miejsce na letnim festiwalu w Iłowie, ale z uwagi ma pandemię koronawirusa nie jest pewne czy koncert dojdzie do skutku. Wasi idole nie tracą jednak nadziei.


Co do koncertów plenerowych i klubowych to czekamy na decyzje państwa, rządzących. Bądźmy optymistami. Na chwilę obecną wiemy na pewno, że majowe koncerty się nie odbędą. Czerwcowe też stoją pod dużym znakiem zapytania, choć nie wszyscy organizatorzy je odwołali. Kto wie, może się jeszcze odbędą - dodają z nadzieją w głosie muzycy.

Grupa zastanawia też nad koncertami online. Zobaczcie całość nagrania z "migobusa":Jak myślicie, zdołamy jeszcze obejrzeć zespół MIG na żywo przed wakacjami? Na pewno bardzo byśmy tego wszyscy chcieli. W oczekiwaniu na koncerty i premierowe utwory na razie proponujemy ostatni remix zespołu:536 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com