Szukaj
  • kotek

TAKIE DZIECI TO SKARB! ZOBACZCIE, JAKI PREZENT MARCIN MILLER PRZYGOTOWAŁ Z ŻONĄ Z OKAZJI DNIA MATKI


Marcin Miller, lider grupy Boys, fot. Sobieski/archiwum zespołu

Miała matka syna, syna jedynego …. a on zawsze o niej pamięta i sprawia, że uśmiech nie znika z jej twarzy. Lidera formacji Boys, Marcina Millera i jego mamę, panią Marię łączy bardzo silna więź. Nic dziwnego. Marcin sam mówi, że jest wychuchanym jedynakiem. Ona od zawsze go wspiera, przygotowuje jego ulubione potrawy z dzieciństwa i co roku wyposaża go w pyszne domowe pikle. A on robi wszystko, by jej niczego w życiu nie brakowało.


- Rodzice spełniali moje prośby i marzenia. Na szczęście dobrze mnie wychowali i nigdy nie miałem zachcianek typu gwiazdka z nieba. Cieszyłem się z każdego prezentu. Teraz to ja robię prezenty - mówi diskotkowi artysta.

Muzyk disco polo kilka lat temu kupił dla swojej mamy holenderski domek letniskowy. W tym roku na Dzień Matki lider grupy Boys wraz z żoną Anną postanowili wyposażyć go w przestronny, drewniany taras. Piły, gwoździe, młotki poszły w ruch. A efekt - zobaczcie sami.

- Taras to prezent dla mamy, który zawsze chciała mieć, ale wstydziła się nas o to prosić. Ale czego się nie robi dla mamy, w końcu tylko ona nam została - mówi nam wokalista disco polo. - Tarasem i zadaszeniem domku holenderskiego, który jest wymarzonym pałacem mojej mamy, zajęli sie specjaliści z Olecka, pan Leszek Dąbrowski z ekipą. Ja mam dwie lewe ręce do takich robót, więc wolę zajmować się komponowaniem utworów - dodaje ze śmiechem Miller. - Mama spędza na działce każdą wolną chwilą. To jej oaza spokoju. Sam chętnie z niej korzystam. To miejsce, to także mój azyl, w którym zawsze mogę odetchnąć i skryć się przed całym światem - wyznaje nam artysta.

Trzeba przyznać, że taki syn - i oczywiście synowa - to skarby! Zobaczcie galerię poniżej. Zdjęcia pochodzą z archiwum Marcina.
To nie jedyny prezent, jaki Marcin Miller przygotowuje z okazji Dnia Matki. Wraz z innymi wielkimi gwiazdami disco polo - m.in. Zenkiem Martyniukiem, czy grupą Classic - weźmie udział w specjalnym koncercie dla wszystkich mam. Marcin Miller zaprezentuje niezapomniany utwór Wojciecha Młynarskiego „Nie ma jak u mamy”. Koncert live pt. "Dla Ciebie Mamo" już 26 maja o godz. 17.55 na antenie TVP1.

1,743 wyświetlenia

© 2023 by Glorify. Proudly created with Wix.com